ПОВНИЙ СТОП! Жодного пострілу-армія РФ все: наступу більше не буде? Оголосили щойно,невже перемир’я?

Тривають активні бойові дії на фронті. Однією з найгарячіших ділянок фронту залишається Схід – ворог намагається атакувати українських військових. Проте, активізація російських окупантів не триватиме довго, їм суттєво бракує резервів.

Таку думку висловив ійськовий оглядач Денис Попович.

«Наразі немає передумови, щоб вони зупинились, але десь такий натиск має закінчитись. Неможливо в їхньому стані, з такою обмеженою кількістю резервів, постійно наступати», – констатував Попович.

Так, ворог кинув усі свої сили на Донеччину, щоб здобути бодай якусь перемогу.

«На сьогодні резерви в них обмежені, попри те, що вони стягнули дуже багато живої сили. Про обмеженість цих резервів свідчить ситуація на лівому березі Херсонської області», – зазначив Попович.

Українські військові мають успіхи на цій ділянці фронту, і ворогу бракує сил їх звідти витиснути. А 13 листопада в Росії заявили про «відхід» з лівобережжя Херсонщини, хоча майже одразу відмовились від своїх слів.

Військовий оглядач наголосив, що навіть оголошення загальної мобілізації не виправить ситуацію для країни-агресорки. Потрібен час, щоб не лише зібрати людей, а й принаймні чогось їх навчити.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Також додамо, що незадовго до виборів президента в РФ окупантам потрібно вийти на межі Донецької та Луганської областей, а саме на один із напрямків – до Куп’янська, який нині залишається на порядку денному окупаційної армії. Ворог має на меті зупинити рух ЗСУ.

Про це під час телемарафону сказав начальник служби зав’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ, підполковник Володимир Фітьо.

«Незабаром в Росії будуть відбуватися так звані президентські вибори і кремлівський президент хоче мати хоч якісь політичні бонуси. І треба ж все-таки як-ніяк пояснити своїм громадянам, куди подівалися 300 тисяч військових і чому відбувається прихована мобілізація», – заявив Фітьо.

За його словами, росіяни націлені на Куп’янськ. Вони хочуть окопатися та закріпитися там.

«Ми знаємо, що вже в 100500 раз було дано вказівку вийти на межі Донецької та Луганської областей. Зараз відповідно один із напрямків – це місто Куп’янськ, який нині залишається на порядку денному окупаційної армії. І їхня звичайно ж мета – зупинити наш рух. Адже якщо ми зупиняємося і не рухаємося вперед, російські окупанти можуть окопатися, закріпитися і тоді їх вибивати з позицій буде набагато важче», – пояснив він.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялось, що росіянам вдалося заволодіти ініціативою в Луганській і Донецькій областях. Це свідчить про те, що цілі РФ щодо окупації регіону не змінилися.

Про це повідомляє Розвідувальний центр Сил оборони Естонії.

Цього тижня збройні сили Російської Федерації продовжили атакувати з підвищеною інтенсивністю. Основні бої велися на двох ділянках фронту: на лінії Авдіївка-Мар’їнка в Донецькій області та лінії Куп’янськ-Сватове в Луганській області.

Протягом останнього тижня російські сили в середньому атакували по 64 рази за добу — зс РФ вистачає живої сили і техніки, щоб тримати українські війська під постійною напругою.

«До сьогоднішнього дня росіяни заволоділи ініціативою в Луганській і Донецькій областях. Це свідчить про те, що цілі РФ не змінилися: окупація обох областей у межах їхніх адміністративних кордонів залишається пріоритетним завданням», — йдеться у повідомленні естонської розвідки.

Також військові Естонії проаналізували тривалі бої за Авдіївку. Там припустили, що ця ділянка фронту залишиться точкою докладання основних сил зс РФ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *