ЩО Ж ТЕПЕР БУДЕ! Повторна окупація ВЕЛИЧЕЗНОГО МІСТА?

Навіть попри важкі бої на Авдіївському напрямку, де російські війська сконцентрували величезні сили, вони не забувають про інший напрямок — Куп’янський. Окупанти розгортають нові резерви на цьому відрізку фронту.

 

Ворог особливо посилює тиск уздовж залізниці довкола Куп’янська. Військовий експерт Сергій Грабський розповів українському медіа про те, що ситуація на цьому напрямку порівняно з Авдіївським можна було б назвати трохи легшою. Проте це було б блюзнірством.

Поблизу Куп’янська росіяни намагаються здійснювати атакувальні дії з метою наблизитися до міста, а в ідеалі – захопити його.

Окупанти усвідомлюють важливість цього міста задля їхнього подальшого просування. Йдеться не власне про Куп’янськ, а про те, що він являє собою для української та російської сторони, – підкреслив військовий експерт.

Куп’янськ є перетином важливих автомобільних та залізничних шляхів та ключем до ріки Оскіл. Захоплення Куп’янська ворогом може створити прецедент, коли значно ускладниться забезпечення українських підрозділів, які діють на лівобережжі ріки Оскіл.

Для противника вихід на цю річку дозволяє створити буферну зону на території Харківської області, з якої він пізніше може планувати операції для подальшого просування вглиб території України у напрямку на Харків.

Така сама ситуація спостерігається і на Сватівському напрямку, де противник безперервно атакує українські підрозділи. Росіяни намагаються просунутися зокрема в районі Серебрянського лісництва – це вже Лиманський напрямок

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *