Людu в пaнiцi, навіть вiйcькoвi бoятьcя : пoтyжнi yдaрu пo Рoсiї – Вiдeo

У Бєлгородській області, що межує з Україною, гримлять вибухи. За словами глави регіону В’ячеслава Гладкова, імовірно це був вибух складу боєприпасів у Томарівці.

Почалося: потужні удари по Росії. Відео. Люди в паніці, військові бояться

Стало відомо, що сьогодні на кордоні трьох муніципалітетів – Борисовського і Бєлгородського районів і яковлевського міського округу Росії сталася пожежа на території одного з об’єктів Міністерства оборони РФ.

Про це повідомив губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков в Telegram.

Пізніше стало відомо, що в результаті пожежі на території об’єкта Міністерства оборони Росії в Бєлгородській області постраждав один місцевий житель, а також пошкоджено сім будинків з різним ступенем руйнувань.

Місцеві телеграми згодом повідомили, що пожежа сталася на військових складах у Томарівці. Це селище міського типу в 30 хвилинах їзди від обласного центру.

До речі є також інформація від очевидців. Так, за повідомленням Telegram-каналу Геращенко, недалеко від Кустового, Серетине і Томарівки незадовго до вибухів над містом літали кілька вертольотів. Однак ніякої повітряної тривоги не було, тому все вказує на те, що це була техніка Росії.

В Інтернеті перші публікації про пожежу і вибухи з’явилися приблизно о 16:20. Так, на всіх відео видно великі клуби білого диму.

До речі, в мережі вже жартують, що всі ці вибухи влаштовують ті, хто продає зброю зі складів Міністерства оборони Росії, користуючись тим, що части

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *