ВОВА, Я ТЕБЕ НЕ ВПІЗНАЮ! Зеленська в розпачі: горе у родині

Перша леді України, Олена Зеленська, вже довгий відзначає, що вона не впізнає власного чоловіка.

У президента загострилися деякі риси характеру, а також він став більш сентиментальним. Про це вона раніше розповіла в ефірі національного телемарафону.

Загалом про зміни свідомості і характері Зеленського за весь період керування державою гарно висвітлив у своїй новій книзі журналіст Саймон Шустер. Вже сьогодні «Шоумен» стане доступним для загального читання.

Відоме видання зазначає, що «Шоумен» показує Володимира Зеленського як артиста в його кращих і гірших аспектах з 2019 року.

Утім, напруга також перетворила Зеленського на іншу людину, яку тепер упізнає міжнародна публіка: похмуре обличчя з невеликою борідкою і струнка статура під одягом кольору хакі. Незабаром Зеленський і його кабінет адаптувалися до стресу, цитує Шустера видання.

У самому початку книги Володимира Зеленського зображено як відомого коміка та неочікуваного кандидата на посаду президента.

Тоді він не планував ставати політкоректним і навіть після перемоги на виборах висловлював намір зустрічатися з іноземними лідерами лише у випадку їх зацікавленості.

Дружина Володимира Зеленського, Олена Зеленська, зізналася, що перед початком вторгнення в Україну не знала, яка їм загрожує небезпека.

 «Він зазвичай приховував свою тривогу за жартами та посмішками», розповідала Зеленська про ставлення президента до початку війни.

Зазначається, що після початку війни Зеленський виступав так, ніби Україна ніколи не може програти, вказуючи генералам «відбити їх», прекрасно усвідомлюючи, що військовим не вистачить засобів для цього.

В книги відкритий кінець. Війна ще далека від завершення, і її результат невідомий. На останній сторінці Зеленський говорить Шустеру: «Нас потім судитимуть».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *