Зеленський звернувся до народу — КІНЕЦЬ ВІЙНИ

Кінець війни в Україні може бути дуже схожим на іншу війну. Зокрема, російська війна в Україні може закінчитися, як війна в Кореї.

Таку думку висловив амірал ВМС США у відставці Джеймс Ставрідіс.

За його словами, Росія, і Україна «все більше виснажені цією війною». А це може призвести до того, що обидві країни будуть відкриті для переговорів до кінця 2024 року.

Кінець війни в Україні може бути дуже схожим на корейську війну. У такому випадку, частини України залишаться окупованими російськими військами.

«Зрештою, це закінчиться, як Корейська війна, тобто Росія, ймовірно, все ще матиме контроль над деякою частиною України, Кримом, сухопутним мостом до Росії», — сказав адмірал ВМС США у відставці Джеймс Ставрідіс.

З іншого боку, Ставрідіс каже, що «Україна йде в НАТО».

«І Росія, і Україна все більше виснажені цією війною з точки зору їх військового потенціалу та з точки зору економічних санкцій, які застосовуються з обох сторін», — нагадує він.

В той же час, президент Володимир Зеленський вірить, що Росію можна зупинити у війні проти України та не допустити Третьої світової війни.

Зеленський відповів на запитання, чи щось дає йому надію, що війна закінчиться цього року.

«Треба вірити в себе, вірити народ, в Україну, вірити в партнерів і вірити в мир. Тому що будь-яка війна закінчується», – сказав президент.

На його думку, «ми перебуваємо у дуже складному моменті».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *